Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Yardıma mı ihtiyacınız var ? 7/24 Teknik Servis Hizmeti
Klima Servisi - +90 507 007 5434

Klima Servisi - +90 507 007 5434

Klima servisi, klima kurulumu, bakımı, onarımı ve yenilenmesi gibi işlemleri gerçekleştiren bir hizmettir. İşte Bölge klima servisinin genellikle yaptığı bazı işler:

  1. Klima Kurulumu: Yeni bir klima sistemi kurulumunda, servis ekipleri iç ve dış üniteleri doğru şekilde monte eder, bağlantıları yapar ve sistemleri test eder.

  2. Klima Bakımı: Klima sistemlerinin düzenli bakımı, performanslarını ve verimliliklerini artırmak için önemlidir. Bakım işlemleri filtre temizliği, coil temizliği, gaz seviyelerinin kontrolü gibi adımları içerir.

  3. Klima Onarımı: Arızalı klima sistemlerinin onarımı da Bölge Klima servisinin hizmetidir. Soğutma veya ısıtma sorunları, fanların çalışmaması, sızıntılar gibi çeşitli sorunlar onarım gerektirebilir.

  4. Gaz Dolumu: Klima sistemlerinde kullanılan soğutucu gazın seviyesi düştüğünde, servis ekipleri gaz dolumu yaparlar. Bu, sistemin verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

  5. Yenileme ve Yükseltme: Eski veya işlevini yitirmiş klima sistemlerinin yenilenmesi veya daha verimli modellere yükseltilmesi gerektiğinde, Bölge Klima Servisi yeni sistemlerin kurulumunu sağlar.

Genel olarak, Bölge Klima Servisi klima sistemlerinin sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çeşitli hizmetler sunar.

Bakım, Onarım ve ya teknik servis gerektiren herhangi bir konuda uzman bir teknisyene ihtiyacınız varsa hemen servis talep formu oluşturabilir ve ya bizi arayarak randevu alabilirsiniz

Hizmetlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var? Veya Bir Temsilci Arıyorum

Copyright Bölge Klima© 2024. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.